Jenny Lewis Jenny Lewis

Kocury

Przerywnik

 

 

 

  • IC SPENSER Aldona's Gift*PL

 

 

 

 

 


Ur. 01-03-2011 r.

Kolor: a - niebieski solid

RODOWÓD

HCM DNA test: MYBPC3 - genotyp n/n

HCM Echo - 09-12-2014 - w normie

FeLV, FIV, FIP - ujemny

 

Spenserek jest nadzwyczaj przyjacielskim i towarzyskim kotem. Posiada niezwykłą zdolność podbijania serc zarówno ludzi, jak i innych zwierzaków, dlatego też szybko odnalazł się w  naszym domu. Ze wszystkich miejsc do spania zawsze wybierze czyjeś kolana, na których będzie głośno mruczał swoje kocie opowieści. Wprowadził wiele pozytywnej energii do naszego „zwierzyńca”. Pani Aldono, dziękujemy za drugiego już w naszej hodowli, wspaniałego kota!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OLAF Adawe*PL

Devon Rex, kastrat

 

Ur. 29-01-2015 r.

Kolor: n 33 - czarny point

RODOWÓD

 

Która z kobiet nie marzy o przystojnym brunecie o niebieskich oczach? Jestem tą szczęściarą, w życiu której właśnie taki się pojawił, zamieszkał pod jednym dachem, a na dawaną mu miłość odwdzięcza się swym ciepłem. O czym więcej marzyć??  Oczywiście, świadomy swego uroku wykorzystuje go kradnąc wszystko co nie znajduje się pod specjalnym nadzorem, ale to zostaje mu wybaczone, gdy wieczorową porą wsuwa się pod kołdrę wymruczując słodkie kołysanki. Olafek wspaniale się odnalazł w stadzie maine coonów, chętnie czuwa nad kondycją swoich bardziej ofutrzonych kolegów. Bez problemu zdobył przyjaźń Spenserka, jest idolem naszych kociaków. Może kiedyś zrobi karierę wystawową...?

 


 


 

 

 

 

  • CH JENNY LEWIS Cień Tygrysa*PL- za TM

 

 


Kastrat

24.09. 2009  r. - 24.05.2013 r.

Kolor: n – czarny solid

RODOWÓD

HCM DNA test: MYBPC3 – genotyp HCM/HCM

 

 

HCM Echo:  31.05.2011 r. - wynik niejednoznaczny

27.10.2011 r. - HCM

21.02.2012 r. - pojawiły się szmery na sercu

 

Lewuś to kot, którego bardziej słychać niż widać.  Nie mruczy, za to wydaje tysiące innych odgłosów. Wrażliwy, czuły, troskliwy – prawdziwy dżentelmen. Z wielkim zaangażowaniem ugniata wszelkie kocyki, poduszki, pluszaki i inne „miękkości”. Nieustraszony pogromca much. Ze względu na genotyp HCM/HCM Lewuś nie będzie kotem hodowlanym, co nie  zmienia faktu, że jesteśmy dumni, iż posiadamy tak wspaniałego przyjaciela.

***

Lewuś odszedł od nas po długiej chorobie.  Dziękujemy Ci, że byłeś z nami, szkoda, że tak krótko....

 

 

 

 

 

 

Przerywnik