Jenny Lewis Jenny Lewis

Kotki

Przerywnik

 

 

 

 

  • Drago Alibi*PL

Ur.  30.06.2012 r.

Kolor  n 09  22

RODOWÓD

HCM DNA test: MYBPC 3 - genotyp n/n

HCM Echo - 09-12-2014 r. - w normie


Drago jest niezwykłą kotką, której urokowi nie sposób nie ulec - choć zafascynowała nas swoją urodą już jako maleńka koteczka - nie przypuszczaliśmy, że trafi do naszego domu.

Dzikie spojrzenie oraz umaszczenie Drago idealnie kontrastują z jej charakterem delikatnej i wrażliwej księżniczki. Najchętniej spędza czas zanurzona w objęciach swojego rycerza - Spenserka.

 

Nasza wspaniała Księzniczka zamknęła swoje Smocze Oczy 26.04.2017 roku... Dziękujemy Ci Draguniu za wszystkie dni, którymi mogliśmy się cieszyć Twoją obecnością... Bądź szczęśliwa za T.M.

 

 

  • Colleen Promyczek*PL

Ur. 02.12.2015 r.

Kolor: ds 03 22

RODOWÓD

 

Zawitała do naszej hodowli jako promyczek mający rozjaśnić i wnieść do naszego domu trochę srebra i bieli. Okazała się prawdziwą damą - powściągliwą w okazywaniu uczuć, niezależną kotką, która jednak potrafi zdobywać z wdziękiem to, na czym jej zależy... i często jest to jakiś smakołyk z naszego stołu! Z wielką radością i dumą podziwiamy tę kocią piękność, to jak się rozwija.

Dziękujemy Paulinie za zaufanie jakim nas obdarzyła, przyjaźń i... za wspaniałą Colleen!

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Eliza Aldona’s Gift*PL

Ur. 07.02. 2009 r.

Kolor: f 03

 

RODOWÓD

 

HCM DNA test: MYBPC3 – genotyp n/n

HCM Echo: 21.02.2012r. - w normie

FeLV, FIV, FIP – ujemny


 

 

 

W domu nazywana Kuną i to imię doskonale odzwierciedla jej charakter. Jest wszędobylską, ciekawską, niezwykle inteligentną i odważną kotką. Każda nowość w domu musi być przez nią obwąchana i zaakceptowana, jeśli tak nie jest, będzie konsekwentnie dawać temu wyraz poprzez zrzucanie danej rzeczy.

Kuna jest na emeryturze hodowlanej i mieszka w Łodzi. Dziękujemy za wspaniały nowy domek dla naszej ukochanej  Kunki!!

 

  • Kunka odeszła za Tęczowy Most w roku 2016 pogrążając w wielkim smutku zarówno nas, jak i jej opiekunów.  To kotka, która na zawsze będzie żyła w naszych sercach... TA MIŁOŚĆ OD NIEJ SIĘ ZACZĘŁA...

 

 

 

 

 

  


 

 

  • Rafcia

Ur. maj 2007 r.

Rafcia to nasza domowa kotka-kastratka. Pracowita – potrafi godzinami nadzorować wszelkie prace, szczególnie remontowo-budowlane. Obieżyświat. Po odkryciu w jej ciele śruta wolimy nie wiedzieć, gdzie spędza długie godziny poza domem...

***

Rafcia pewnego dnia nie wróciła na kolację... Wciąz naiwnie wierzę, ze kiedyś ją spotkam...

 

 

 

 

 

 

 

Przerywnik